Consulti el calendari del contribuent per estar sempre al dia de totes les obligacions tributàries.

Visualitzi el butlletí d'informació laboral amb les últimes notícies d'actualitat i les principals novetats del sector.

Format per un grup de professionals amb una amplia experiència i coneixement en el sector. La formació contínua es un dels nostres valors.

Oliveras i Julià, Francesc

+34 972 41 30 39 / 608 711 130  foliveras@laborex.cat

Gironès i Pallàs, Anna

+34 972 41 30 37 / 659 072 241  agirones@laborex.cat

Reixach i Roura, Marc

+34 972 41 30 32 / 683 343 845  mreixach@laborex.cat

Camarero Clarà, Roger

+34 972 413 032  rcamarero@laborex.cat

Dàvila Rodríguez, Rosalia

+34 972 41 30 34  rdavila@laborex.cat

Franch Sabench, Gemma

+34 972 41 27 02  gfranch@laborex.cat

Gispert Satorra, Sònia

+34 93 415 84 90  sgispert@laborex.cat

Grabulosa Rovira, Roser

+34 972 41 27 04  rgrabulosa@laborex.cat

Guàrdia i Córdoba, Imma

+34 93 883 40 11  iguardia@laborex.cat

Guillén Jaro, Judith

+34 972 41 30 30 jguillen@laborex.cat

Güibas Juanola, Laura

+34 972 41 27 00  lguibas@laborex.cat

Luque Cobo, Ester

+34 972 41 30 38  eluque@laborex.cat

Rodríguez i Morente, Maria

+34 972 41 30 36  mrodriguez@laborex.cat

Vila Calderón, Verònica

+34 972 41 30 35 vvila@laborex.cat

Moreno i López, Lídia

+34 972 41 30 30  lmoreno@laborex.cat

Suárez i Suárez, Montse

+34 93 216 01 37   msuarez@laborex.cat